Tel: +90 (212) 503 31 33 Fax: +90 (212) 503 42 72 GSM : +9 0541 713 51 95-96
Hurriyet Mah. Dumlupınar Cad. No:38 Şirinevler/Bahçelievler/İSTANBUL Harita
Türkçe   English   German
<span>ADELA HOTEL</span> Fitnes & Spa

ADELA HOTEL Fitnes & Spa

You need to upgrade your Flash Player

Adela Hotel Fitness & Spa Merkezi

Sağlıklı ve formda bir yaşam için spor salonumuzda spor yapabilir,uzun ve yorucu bir günün ardından Sauna ,Türk hamamızı kullanarak stres atabilirsiniz.

Fitness & Spa

Fitness salonlarında, kullanımı kolay egzersiz aletleri ile uzmanlar eşliğinde, kardiovasküller, vücut şekillendirme, spor branşlarına ve iyileştirmeye yönelik egzersizler yapılmaktadır. Otel misafirlerimizin ücretsiz olarak faydalanabileceği fitness merkezimiz 20:00 ile 22:00, arası otelimizin 1. katında hizmet vermektedir..

Adela Hotel Tfitness

Güzellik Merkezi Sauna

SPA rituellerini, masajlarını, cilt bakımlarını, Aquaspa vücut bakımlarını ve daha fazlasını kapsamaktadır. Masajlar ve bakımlar Spa uzmanları tarafından tek kişilik odalarda yapılabilmektedir.

Adela Hotel Spa

Türk Hamamı

Çinilerle bezenmiş Türk hamamı geleneksel hamam keyfini en üstün hijyenik şartlarda yaşayabileceğiniz, kese-köpük ya da ottoman masajlarıyla stresten uzaklaşarak arındığınızı hissedeceğiniz bir atmosfer sunmaktadır. Hamam gelin hamamı, gruplar ve özel organizasyonlar için belirli saatler için tahsis edilebilmektedir.

Adela Hotel Türk Hamamı
 
ürün koruma mağaza ürün koruma mağaza ürün koruma ürün koruma etiketi ürün koruma etiketleri Mağaza Güvenlik Sistemi ürün koruma sistemi